Witamina K w kapsułkach LyoK to przełomowy produktów grupy LYOFARM, kolejna naturalnego pochodzenia witamina w możliwie najczystszej formie sprowadzona do poziomu koncentratu jaką zespół LYOFARM opracował dla swoich klientów.


Witamina K w Twoim organizmie

Zapotrzebowanie na witaminę K ludzki organizm pokrywa z dwóch źródeł żywności i syntezy bakteryjnej proces której zachodzi w jelitach. W wyniku przyjmowania antybiotyków czy nieprawidłowej diety może nastąpić jej niedobór. Najczęstszymi objawami braku witaminy K w organizmie są pojawiające się sińce po najlżejszym uderzeniu, obfite miesiączki, krwawienia z nosa, słaba krzepliwość krwi czy długie gojenie się ran.

Czy wiesz że !

Szczególnie narażone na niedobór witaminy K są niemowlęta, ze względu na ograniczone przechodzenie witaminy przez łożysko matki w czasie ciąży. Witamina K swoimi właściwościami przede wszystkim zapewnia prawidłową krzepliwość krwi, zapobiegając krwawieniom wewnętrznym oraz krwotokom, jest czynnikiem zmniejszającym nadmierne, obfite krwawienia miesiączkowe, jak również jest naturalnym antoksydantem wspomagającym ochronę naszego organizmu w walce z komórkami rakowymi .


Cele LYOFARM

Otaczająca nas przyroda dostarcza ludzkości niezbędne dla zdrowego trybu życia witaminy i minerały które są kluczem do długowieczności. Bezcenne ich właściwości wspomagają ludzki organizm w codziennych procesach w celu jego ochrony. Lyofarm opracował serię suplementacji które mają dostarczyć w naszym codziennym życiu brakujących ludzkiemu organizmowi naturalnych składników w postaci koncentratów o najwyższej jakości.

Dlaczego LyoK

LyoK to 100% liofilizat naturalnej witaminy K pozyskanej w procesie labo technologi doprowadzonej do poziomu najwyższej jakości czystego koncentratu. Kapsułki LyoK to wyjątkowe naturalne źródło witaminy K niedostępnej dotąd na rynku, innowacyjna forma jej pozyskania gwarantuje swoją wyjątkową skuteczność, dzięki zachowaniu pierwotnych właściwości witaminy K. Kapsułka LyoK to witamina K która jest pochodzenia wyłącznie naturalnego nie zawierająca żadnych sztucznych dodatków oferując tym samym najczystszą dostępną formę suplementacji witaminy K pozyskaną z otaczającej nas natury, charakteryzując się najwyższą skutecznością oraz wchłanialnością dzięki czemu uznana i polecana wśród profesjonalistów jako najlepsza dostępna postać witaminy K.

Skład:

1 kapsułka zawiera 75mg 100% naturalnego liofilizatu witaminy K

Dostępne opakowania:

30 kapsułek

100% witamina K

*RWS - dzienna referencyjna wartość spozycia
1 kapsułka dziennie
codziennie wsparcie organizmu, przyczynia się do mniejszych krwawień, wspomaga odbudowę kości, kapsułka to dzienne zapotrzebowanie i wymagane uzupełnienie organizmu w witaminę K
opatentowana formuła naturalnego liofilizatu witaminy K LyoK®

Poznaj zalety witaminy K