Kolagen naturalny w kapsułkach LyoColl to sukces wieloletnich badań grupy LYOFARM. LyoColl posiada pierwotne właściwości kolagenu, które swoim bezcennym działaniem zatrzymują czas, uzupełniając utracony z wiekiem w ludzkim organizmie aktywny biologicznie kolagen.


Kolagen w Twoim organizmie

Kolagen to najważniejsze białko w ludzkim organizmie, występuje we wszystkich jego narządach między innymi w skórze to aż 70%, w kościach, ścięgnach, stawach, chrząstkach, wątrobie, nerkach, sercu, płucach, rogówce oka, błonach, włosach czy naczyniach krwionośnych.

Kolagen ze względu na swoje właściwości oraz rolę jaką pełni w organizmie określany jest mianem „ białka młodości”. Odgrywa strategiczną rolę wpływając na wiek biologiczny organizmu, jego młody wygląd, witalność, odporność, szybkość regeneracji i samopoczucie co w efekcie przekłada się na długość i jakość ludzkiego życia.

Nie trać czasu!

W ludzkim ciele zachodzi naturalny, biologiczny proces, w którym następuje rozpad włókien kolagenowych, niestety jest on znacznie szybszy od tworzenia nowych, czego efektem jest rozpoczęcie procesów starzenia i stopniowego pogarszaniu stanu zdrowia. Zaburzenia wymiany kolagenu najbardziej widoczne są na skórze, z biegiem lat traci ona swą jędrność i gładkość, staje się coraz cieńsza, bardziej sucha oraz pojawiają się liczne zmarszczki. Pierwsze niedobory kolagenu w ludzkim organizmie widoczne są już po 20 roku życia. Kolagen ulega wtedy szybszej degradacji, a organizm nie nadąża z jego uzupełnianiem.


Cele LYOFARM

Organizm człowieka zaczyna tracić zdolność do odbudowy naturalnego kolagenu, dla tego celem LYOFARM było opracowanie technologii, która gwarantuje możliwość pozyskania w 100% integralnego z ludzkim kolagenu w celu jego uzupełniania, poprzez zażywanie go w produktach LYOFRAM.

Dlaczego LyoColl

Kolagen LyoColl ® to 100% naturalny koncentrat natywnego kolagenu pozyskany w labo technologii procesu liofilizacji, w którym zachowano i utrwalono jego pierwotne właściwości oraz istotną dla procesu przyswajania przez organizm ludzki aktywność biologiczną kolagenu wraz z jego nienaruszoną strukturą potrójnej helisy złożonej z trzech łańcuchów polipeptydowych. LyoColl ® to natywny kolagen którego właściwości nie zostały zmienione, pozostając identycznym jaki występuje naturalnie w ludzkim organizmie. Kolagen LyoColl to również największe pokrewieństwo aminokwasów do ludzkiego organizmu, które niezbędne są do odbudowy w nim kolagenu. Jedna kapsułka LyoColl ® zawiera 100mg czystego liofilizowanego natywnego kolagenu i stanowi najwyższą dostępną na rynku dawkę, co czyni ją najbardziej uznaną suplementacją kolagenu wśród profesjonalistów. LyoColl ® to najwyższa jakość kolagenu o potwierdzonej skuteczności.

Składniki:

1 kapsułka zawiera 100mg 100% naturalnego liofilizatu kolagenu, liofilizat cytryny

Dostępne opakowania:

30 kapsułek

opatentowana formuła naturalnego liofilizatu kolagenu LyoColl ®
1-2 kapsułki dziennie
przeznaczony w szczególności dla osób, które chcą uzupełnić codzienną dietę w kolagen, dążącym do utrzymania prawidłowego funkcjonowania elementów narządu ruchu, dbających o wygląd skóry.
masa netto 12g

Poznaj zalety kolagenu