Witamina C w kapsułkach LyoC to najczystsza forma witaminy C sprowadzona do poziomu koncentratu, jedna kapsułka LyoC jest równa zawartości witaminy C w kilku owocach cytryn.


Witamina C w Twoim organizmie

Witamina C to jedna z podstawowych i niezbędnych witamin która musi zostać dostarczona do ludzkiego organizmu, której sam nie jest zdolny wytworzyć do jego prawidłowego funkcjonowania. Swoim działaniem aktywuje wiele enzymów oraz wpływa na syntezy np. kolagenu, wzmacnia oraz wspomaga naturalny układ odpornościowy organizmu.

Czy wiesz że !

Brak witaminy C w ludzkim organizmie to jego słabsza ochrona, jest polecana osobą palącym, żyjącym w stresie .Każdy sportowiec czy osoba wykonująca intensywne prace fizyczne ma zapotrzebowanie na większe zapotrzebowanie witaminy C którą powinien uzupełnić w swojej codziennej diecie


Cele LyoFarm

Otaczająca nas przyroda dostarcza ludzkości niezbędne dla zdrowego trybu życia witaminy i minerały które są kluczem do długowieczności. Bezcenne ich właściwości wspomagają ludzki organizm w codziennych procesach w celu jego ochrony. LYOFARM opracował serię suplementacji które mają dostarczyć w naszym codziennym życiu brakujących ludzkiemu organizmowi naturalnych składników.

Dlaczego LyoC

LyoC to 100% liofilizat naturalnej aceroli pozyskanej w procesie labo technologi doprowadzonej do poziomu koncentratu. Kapsułki LyoC to wyjątkowe naturalne źródło witaminy C niedostępnej dotąd na rynku, innowacyjna forma jej pozyskania gwarantuje swoją wyjątkową skuteczność, dzięki zachowaniu pierwotnych właściwości witaminy C. Kapsułka LyoC to witamina C która jest pochodzenia wyłącznie naturalnego nie zawierająca żadnych dodatków oferując tym samym najczystszą dostępną formę suplementacji witaminy C pozyskaną z otaczającej nas natury.

Skład:

1 kapsułka zawiera 500 mg liofilizowanej aceroli

Dostępne opakowania:

30 kapsułek

 

Witamina C w kapsułkach LyoC pozyskana w labo technologi procesu liofilizacji, gwarantuje jej najwyższą jakość, wspierając codzienną ochronę Twojego organizmu.

Poznaj zalety witaminy C