Mirakulina w kapsułkach LyoMir to suplementacja LYOFARM jaką jej zespół opracował z myślą o wsparciu osób będących w trakcie kuracji chemioterapii lub po jej zakończeniu. LyoMir to 100% naturalny ekstrat wyodrębnionego białka mirakuliny posiadającej swoje pierwotne niezwykłe właściwości o zdolności zmiany odczuwalnego smaku z kwaśnego na słodki.


Mirakulina w Twoim organizmie

Mirakulina to naturalne białko które posiada właściwości wiązania się z receptorami smaku umieszczonymi na języku, zamieniając kwaśne w słodkie. Liofilizat mirakuliny swoim wyjątkowym działaniem eliminuje metaliczny posmak w ustach, będący efektem ubocznym przyjmowanej chemioterapii, jednocześnie wzmaga apetyt który zwykle zanika podczas tak intensywnej i męczącej kuracji.

Nie trac czasu!

Mirakulina dzięki swoim działaniem modyfikuje odczuwalny smak, wywołując efekt słodyczy porównywalny z tym występującym po spożyciu cukru. Ze względu na bardzo niską kaloryczność tego białka idealnie nadaje się dla osób będących na diecie redukcyjnej czy cierpiących na otyłość. Ludzie często uzależnieni są od smaku słodkiego i nie potrafią bez niego funkcjonować, a przecież cukier to wiele dodatkowych kalorii spożywanych np. poprzez picie słodkich napojów czy spożywanie słodyczy. Właśnie dzięki mirakulinie możemy nie rezygnować z tej przyjemności jednocześnie przynosząc korzyści dla zdrowia.


Cele LyoFarm

Organizm człowieka wymaga codziennego wsparcia poprzez uzupełnienie naturalnych witamin i minerałów do jego prawidłowego funkcjonowania. LYOFARM opracował wyjątkową serię suplementacji w oparciu o liofilizaty 100% naturalnych produktów z których pozyskano koncentraty i ekstraty przekazując w swoich produktach.

Dlaczego LyoMir

Mirakulina LyoMir to 100% naturalny ekstrat białka mirakuliny pozyskanej w labo technologii procesu liofilizacji, w którym zachowano istotną w procesie przyswajania przez organizm ludzki aktywność biologiczną oraz nienaruszoną strukturę mirakuliny, gwarantując najwyższą jakość suplementacji LyoMir.

 

Odkryj na nowo magię smaków dzięki najwyższej jakości mirakuliny LyoMir.

Poznaj zalety mirakuliny