Kolagen naturalny w kapsułkach LyoLive serum młodości, to wyselekcjonowane białka, minerały i witaminy o najwyższej jakości odpowiedzialne w ludzkim organizmie za wieczną młodość.


LyoLive w Twoim organizmie

Zespół LYOFARM opracował suplementację w najwyższej technologicznie i najczystszej biologicznie formie. LyoLive to opatentowana formuła zbioru najważniejszych właściwości wspierających młodość ludzkiego organizmu. Kapsułki LioLive w codziennej diecie mają za zadanie w pełni uzupełniać utracone wsparcie organizmu, które jest odpowiedzialne za nasz młody wygląd.

Nie trać czasu!

Bardzo dokładnie pamiętamy moment kiedy nasz organizm daje pierwsze oznaki upływu czasu, każdy w takiej sytuacji zadaje sobie pytanie jak powstrzymać ten proces, od czego jest uzależniony. Pewne cechy tego naturalnego procesu są poza naszą kontrolą gdyż zawarte są w kodzie genetycznym odziedziczonym od naszych przodków, jednak jak szybko będzie postępował już zależy tylko od nas. Nasza codzienność jej jakość jest wyznacznikiem kiedy zacznie się ten niepożądany etap naszego życia, kiedy pojawią się pierwsze zmarszczki, włosy staną się słabsze a skóra straci swoją jędrność. Żyjemy w ciągłym biegu, zapominając o swoim zdrowiu które wymaga codziennej pielęgnacji a wraz z nim uzupełnianiu utraconych składników odbudowujących nasz organizm by był wiecznie młody.


Cele LyoFarm

Opracowanie serum młodości jest głównym celem pracy zespołu LYOFARM, poszukując zespołu kluczowych składników odpowiedzialnych za naszą wieczną młodość. Badania oraz produkcję LYOFARM wykonuje wyłącznie w oparciu o składniki najwyższej jakości pozyskane w labo technologi procesu liofilizacji, w procesie którym otrzymujemy koncentraty wyselekcjonowanych składników w swojej naturalnej pierwotnej formie. Zespół LYOFARM w swojej codziennej pracy przekazuje najwyższą dostępną wiedzę wraz z najwyższą jakością dostępnej na rynku suplementacji.

Dlaczego LyoLive

Dostępność na rynku różnego rodzaju pseudo hydrolizowanych kolagenów z domieszką sztucznych witamin a na koniec uzupełnione wypełniaczami by zwiększyć i pokazać dużą wagę zatraca sens ich zakupu pomijając ich suplementację. LyoLive to 100% naturalny zespół składników, pozyskanych z ekologicznych upraw jak również każdorazowo przebadanych. Kolejna tak bardzo istotna właściwość LyoLive jak wszystkich innych produktów oferowanych przez LYOFARM to fakt iż wszystkie składniki zawarte w składzie suplementacji są pozyskane wyłącznie w procesie labo technologi procesu liofilizacji, dzięki czemu wszystkie składniki zachowują swoje pierwotne właściwości oraz nienaruszoną strukturę przekazując je do Twojego organizmu.

Skład:

1 kapsułka zawiera 500 mg liofilizowanego kolagenu, 500 mg liofilizowanej aceroli, 400 mg liofilizowanego jarmużu

Dostępne opakowania:

30 kapsułek

 

LyoLive jest produktem który można zakupić wyłącznie przez kontakt z naszym zespołem, ze względu na swój wyjątkowy skład i właściwości. Każda kapsułka po spotkaniu jest indywidualnie personalizowana i produkowana dla naszych wymagających klientów ceniących swoją bezcenną młodość.

 

Poznaj zalety LyoLive