Kolagen w kapsułkach LyoColl to sukces wieloletnich badań grupy LYOFARM, LyoColl posiada pierwotne właściwości kolagenu który swoi bezcennym działaniem zatrzymuje czas, uzupełniając utracony z wiekiem w ludzkim organizmie aktywny biologicznie kolagen.


Kolagen w Twoim organizmie

Kolagen to najważniejsze białko w ludzkim ciele, występuje we wszystkich jego narządach między innymi w skórze to aż 70%, w kościach, ścięgnach, stawach, chrząstkach, wątrobie, nerkach, sercu, płucach, rogówce oka, błonach, włosach czy naczyniach krwionośnych.

Kolagen ze względu na swoje właściwości oraz rolę w organizmie określany jest mianem „ białka młodości”. Odgrywa strategiczną rolę wpływając na wiek biologiczny organizmu, jego młody wygląd, witalność, odporność, szybkość regeneracji, samopoczucie w efekcie przekładając się na długość i jakość ludzkiego życia.

Nie trac czasu!

Kolagen jak każda część ludzkiego organizmu, ulega procesowi starzenia i podlega wymianie przez całe ludzkie życie. Po około 25 roku życia kolagen ulega szybszej degradacji oraz słabszej jego wymianie, poprzez uzupełnienie nowym. Ludzki zegar biologiczny wchodzi w naturalny proces, w którym następuje rozpad włókien kolagenowych, niestety jest on szybszy od ich produkcji, czego efektem jest rozpoczęcie procesów starzenia i stopniowego pogorszenia stanu zdrowia np. poprzez utratę kolagenu ze skóry co w następstwie powoduje powstawanie zmarszczek. Zaburzenia wymiany kolagenu są najbardziej widoczne właśnie na skórze. Z biegiem lat traci ona swą jędrność i gładkość, staje się cieńsza, sucha i pojawiają się zmarszczki.


Cele LyoFarm

Organizm człowieka zaczyna tracić zdolność do odbudowy naturalnego kolagenu, dla tego celem LYOFARM było opracowanie technologii, która gwarantuje możliwość pozyskania w 100% integralnego z ludzkim kolagenu w celu jego uzupełniania, poprzez zażywanie go w produktach LYOFRAM i zatrzymaniu procesu starzenia organizmu.

Dlaczego LyoColl

Kolagen LyoColl to 100% naturalny kolagen pozyskany w labo technologii procesu liofilizacji, w którym zachowano istotną w procesie przyswajania przez organizm ludzki aktywność biologiczną oraz nienaruszoną strukturę tak zwanej potrójnej helisy, złożonej z trzech łańcuchów polipeptydowych, które gwarantują najwyższą jakość kolagenu LyoColl.

 

Kolagen w kapsułkach LyoColl umożliwia przywrócenie ludzkiemu organizmowi aktywnego biologicznie kolagenu , wpierając Twój bezcenny młody wygląd i długie zdrowe życie.

Poznaj zalety kolagenu